Przywitaj się!

Przywitaj się!

Postprzez Imperator » 20 lis 2014, o 20:49

W tym temacie możesz przywitać się z innymi kapitanami i powiedzieć kilka słów o sobie.
Imperator
Administrator

Re: Przywitaj się!

Postprzez Vaxen » 18 gru 2014, o 20:58

Konbanwa!

Witajcie kapitanowie. Moje imię jest nietypowe, toteż podam tylko je - Gniewomir. Nazwisko pominę (Top Secret). Interesuję się przede wszystkim szeroko pojętą muzyką - gram na instrumentach, śpiewam, tworzę, dokształcam siebie i innych. Z tym również wiążę swoją przyszłość, choć nie w rodzinnym Tarnobrzegu ani w miejscu zamieszkania (Bełchatów). W niedługim czasie mam cichą nadzieję na Poznań.

Mam lat 19, prawie 20. Trochę mnie przeraża wizja tej prawdziwej "dorosłości" (nie mylić z "pełnioletnością").

Oczywiście, skoro tu jestem, to poza muzyką interesuje mnie również Sci-Fi. Wiele różnych konwencji, od klasycznych Star Wars, na Battlestar Galactica chyba kończąc. Czytałem też wiele literatury SF z tych starszych autorów (lata 80-90), ale ponieważ żadna z nich nie była specjalnie porywająca, toteż nie przytoczę żadnego szczególnego przykładu.

Moje zainteresowania sięgają jeszcze dalej - z zawodu obecnie jestem informatykiem ze specjalizacją grafika komputerowa. Niby nic, a cieszy...

Pozdrawiam wszystkich kapitanów, a w szczególności Beta Testerów (może ktoś w przyszłości odkryje tą wiadomość zapisaną nieskompresowanym empetrójkiem jako dziennik pokładowy wysłany drogą radiową w świat, w przestrzeń kosmiczną...

"Gdy ziemia przestała istnieć są tylko trzy ważne zasady..."
Vaxen

Postprzez Akarsana » 25 wrz 2016, o 19:00

Zdrastwujtie!

Wpadłam ożywić wątek.
Powinnam właśnie siedzieć nad anatomią, więc tak, jak najbardziej mam czas szwendać się po internetach :D
Na imię mi Julia, lat mam 19, aktualnie studiuję grzebanie w ludzkich bebechach :> Na SA trafiłam po pierwsze przez pana wyżej, po drugie przez link na forum Granica. I tak jakoś wyszło, że z Granicy zniknęłam, a tu zostałam. I znikać nie zamierzam, zwłaszcza że robi się nas coraz więcej.
Interesuję się w sumie wszystkim po trochu, zależy na jaki temat złapię akurat zajawkę. Mama nazywa to słomianym zapałem, ale ja wolę określenie "wszechstronność" - taki ze mnie człowiek renesansu, o!
Co by tu jeszcze... a, aktualnie edukuję się i pomieszkuję w pięknym (tak, tak, pięknym; nie wierzcie internetom!) mieście Łodzi.

Ahoj!
Akarsana

Postprzez Dereten » 12 lis 2016, o 21:03

Witajcie!

Mam na imię Damian, Wiek 24 lata. pochodzę z małej miejscowości nad Wrocławiem. Jestem po szkole architektury krajobrazu czyli projektowanie i wykonywanie ogrodów, No ale chyba nie jestem typem seksownego amerykańskiego ogrodnika koszącego trawę :P
Zainteresowania? hmmm... to dosyć obszerna dziedzina.
Po ym co wyżej napisałem mogę z czystym sumieniem powiedzieć że uwielbiam ogrody (styl japoński, alpinaria, barokowe). Prócz tego uprawiam "ekstremalny" sport,no nie wiem coś wam kojarzy się nazwa parkour? Albo Freerun ? Bardzo ciekawy i wysiłkowy sport ^^
Zajmuje się też małą architekturą, majsterkowaniem, rzeźbą w drewnie, wszelkimi obwodami LED, Air soft gun, rysowaniem, komputerami głównie to zakładanie i prowadzenie for tematycznych. Doświadczenia przez prywatne serwery MMORPG postawiły mnie na wysokim stanowisku doświadczenia :D

Dużo by opowiadać, Coś więcej na ten temat ? Po prostu pytaj ;)
Pozdrawiam :D
Dereten

Postprzez dragodraxx » 20 gru 2016, o 18:18

Darek 32lata Kaszub
grałem kilka lat w ogame, grę popsuła antymateria - płatne ulepszenie
dragodraxx

Postprzez Piter Pit » 20 gru 2016, o 23:58

Powitać.

Piotr, lat 23. Interesuje się informatyką, głównie zajmuje się naprawą kompów oraz pozycjonowaniem/reklamowaniem stron. Stronki też się kiedyś robiło ale klienci byli za bardzo denerwujący i koncept zmieniali po 50 razy. Teraz jak coś mam od tego paru ziomków (to oni się denerwują :D ). W styczniu zamierzam wystartować o dofinansowanie z urzędu (teraz można dostać do 28.000zł), a potem z Unii (dać mogą prawie 50.000zł), by otworzyć firmę z e-usługami (tworzenie stron i sklepów, pozycjonowanie, social media itp) może później dodatkowo serwis. Biznes plan mam gotowy. Obecnie w tym celu siedzę na bezrobociu, bo pracującym kasy z urzędu nie dają, a miasto Kielce jest ubogie jeśli chodzi o branże IT. Zajmuje się jeszcze narzekaniem na zastępczego starego 10 letniego laptopa, bo mojemu grafa się odlepiła, a firmy życzą sobie 400zł za wlutowanie nowej czy 200zł za rebaling starej. Niedługo na ratki składam kompa za 3 koła, a z dofinasowania będę miał nowego laptopa :P

Gram... grałem póki laptop nie umarł, w World Of Tanks (prowadziłem 100 osobowy klan) i Eve Online (polecam ze względu na duże floty, jeśli jest wojna to dzień w dzień kilka setek graczy się naparza o systemy, a jeśli napięcie osiąga masę krytyczną to w internecie jest sporo artykułów o bitwach z udziałem kilkutysięcy graczy na raz, serwer zwalnia do 5% :D obecnie latam tam carierami). Kiedyś zapalony gracz w plemiona, ogame i inne gry przeglądarkowe których nazw już nie idzie spamiętać.

W wolnych chwilach, których obecnie mam sporo oglądam zagraniczne produkcje - seriale: Vikings, Dark Matter, Arrow, Flash (...) ;p profil na filmwebie mówi, że oceniłem już ponad 1.200 filmów (kilka - kilkanaście na mc przybywa bo TV nie oglądam) i 139 seriali ;p polecam jak komuś się nudzi i nie ma co robić oceniać produkcje, bo potem skrypt gustomierza poleca filmy na podstawie innych opinii użytkowników i wiadomo nawet na spontana co można obejrzeć w gronie znajomych.

Dodatkowo działam w jednym MLMie, myślę o zwiększeniu asortymentu i dojściu do kilku innych. Współpracuje z firmą odszkodowawczą (szkody oc/ac, błędy lekarskie, połamane kończyny na oblodzonym chodniku itp. itd.) po zapoznaniu tematu przenoszę biznes do sieci.
Obecnie zajmuje się stworzeniem kilku prostszych stronek - 1 stronką jako hobby i kilkoma do generowania kasy na waciki. Plus dodatkowo z racji tego, że ta gra pochłania mało czasu jak ogarniam inne rzeczy, robię stronkę do generowania sobie poleconych: http://stellarark.pl dopiero dzisiaj zacząłem coś działać, a nazwa rozdaje znowu darmowe domeny pl :) i przy okazji darmowa reklama gry, a jakby się rozwinęła to plke by jakiś noobek zajął do wyłudzania haseł znając życie :P

EDIT: Do tego pochłaniam dużą ilość książek fantasy, a także i sci-fi. Plus w sezonie cieplejszym jeżdżę na rowerze po lasach (trasy MTB) i GreenVelo - na tym bije się rekordy w trasie, obecny wynosi 140km w jeden dzień rowerem górskim, w planach jest trasa na 180km w jeden dzień i w drugi powrót 180km oraz chyba śmierć moich nóg :D przekonam się w lecie :P

W razie pytań możemy tu pospamować, albo na czacie gry :D
Piter Pit

Powrót do Offtopic